Biwo Rejyonal yo

Ale nan kontni

Aksesib Navigasyon ak Enfòmasyon

Sèvi ak lyen sa yo pou byen vit navige nan paj la. Nimewo a pou chak se kle nan chemen kout.

Tradui

Ou nan paj sa a: Biwo Rejyonal yo

Lis Biwo Rejyonal yo

Biwo Rejyonal Albany

52 Washington Street, Rensselaer, NY 12144
John N. Lockwood, Esk., Direktè Rejyonal, 518 486-7078
Terri Beers, Espesyalis pèmanans, 518-474-1649, Terri.Beers@ocfs.ny.gov
Adopsyon, 518-486-7078

Sèvi konte yo nan: Albany, Clinton, Columbia, Delaware, Essex, Franklin, Fulton, Greene, Hamilton, Montgomery, Otsego, Rensselaer, Saint Regis Mohawk Indian Reservation, Saratoga, Schenectady, Schoharie, Warren, Washington.

Biwo Rejyonal Buffalo

295 Main Street, Sal 545, 5yèm etaj
Ellicott Square Building, Buffalo, NY 14203
Amanda Darling, Direktè, 716-847-3145
Kara Marong-Houlahan, Espesyalis pèmanans, 716-847-3031, Kara.Marong.Houlahan2@ocfs.ny.gov

Sèvi konte yo nan: Allegany, Cattaraugus, Chautauqua, Erie, Genesee, Niagara, Orleans, Wyoming.

Biwo Rejyonal Vil Nouyòk

Adam Clayton Powell Eta Biwo Building
163 West 125th Street, 18th Floor, New York, NY 10027
Ronnie Fuchs, Direktè, 212-383-4873
Jillian Williams, Direktè Adjwen, Inite Pèmanans, 212-383-1784
Jenai Belton-Jones, Espesyalis pèmanans, 212-383-1769, Jenai.Belton-Jones@ocfs.ny.gov
Jasmine Warren, Espesyalis pèmanans, 212-383-1983, Jasmine.Warren2@ocfs.ny.gov

Sèvi 5 minisipalite vil Nouyòk yo

Biwo Rejyonal Rochester

Monroe Square, 259 Monroe Avenue, Rochester, NY 14607
Christopher Bruno, Direktè enterimè, 585-238-8201
Patricia Heaman, Espesyalis pèmanans, 585-238-8204, Patricia.Heaman@ocfs.ny.gov

Sèvi konte yo nan: Chemung, Livingston, Monroe, Ontario, Schuyler, Seneca, Steuben, Wayne, Yates.

Biwo Rejyonal Syracuse

The Atrium, 100 S. Salina Street, Suite 350, Syracuse, NY 13202
Sara Simon, Direktè, 315-423-1200 (Nimewo Prensipal)
Suzanne Colligan, Espesyalis pèmanans, Adopsyon, 315-423-3943, Suzanne.Colligan@ocfs.ny.gov

Sèvi konte yo nan: Broome, Cayuga, Chenango, Cortland, Herkimer, Jefferson, Lewis, Madison, Oneida, Onondaga, Oswego, St. Lawrence, Tioga, Tompkins.

Biwo Rejyonal Westchester

117 East Stevens Avenue, Valhalla, NY 10595
Sheletha Chang, Direktè enterimè, 914-801-3231
Peggy Dewar, Asistan Direktè, 914-801-3230, Peggy.Dewar@ocfs.ny.gov

Sèvi konte yo nan: Dutchess, Nassau, Orange, Putnam, Rockland, Suffolk, Sullivan, Ulster, Westchester